www.cvonline.hu
IT Service Delivery Manager (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 750433
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - EMEA régió megrendelőinek technikai és kereskedelmi irányítása tekintettel a határidőkre, a minőségre, és a költségekre.

 - Komplex telekommunikációs megoldások fejlesztése és a megértése

 - Üzleti fejlesztés elősegítése az ügyféllel

 - Rendszeres kapcsolattartás belső szervezeti egységekkel munkavállalói szinten, és a külső kapcsolattartás szállítókkal és megrendelőkkel

 - Technikai iránymutatás az ügyfél számára

Elvárások

 - Felsőfokú/egyetemi végzettség és 5 év tapasztalat hasonló területen

 - Folyékony német és angol nyelvismeret

 - Széleskörű, speciális tudás és több éves tapasztalat ügyféligények, irányelvek, jogi szerződések, gazdasági és pénzügyi területeken

 - Magas szintű informatikai tudás és tapasztalat, alkalmazások, szerver üzemeltetés, hálózati elemekben

 - Nemzetközi előírások ismerete

 - Széles körű ismeretekkel szolgáltatás kiválóság és ITIL

 - SDM-feladatok és érdekek biztosítása az értékesítési-, TOM-, SLM- és az üzleti folyamatok összefüggésében.

 - Külföldi utazási hajlandóság

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77263

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs