IT Service Delivery Manager angol és román nyelvtudással (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 729391
lejárt
FELADAT

Feladatok

-Egy globális ügyfél technikai és kereskedelmi menedzsmentje időre, minőségre és költségre való tekintettel

-Összetett telekommunikációs megoldások megértése és fejlesztése

-Hozzájárulás az üzlet fejlődéséhez

-Rendszeres kapcsolattartás más belső ágazatokkal a teljesítés és  a munkavállaló szintjén, valamint kapcsolattartás külső beszállítókkal és ügyfelekkel

-A kijelölt ügyfélhez tartozó ügyfél-team koordinálása és technikai vezetése

Elvárások

-5-10 év releváns IT területen szerzett tapasztalat

-Folyékony angol nyelvtudás

-Folyékony román vagy lengyel nyelvtudás

-Munkamódszerekben, ügyfélszolgálatban, iránymutatásokban, jogi szerződésekben, üzleti gazdaságban és kontrollingban szerzett több év tapasztalat és széleskörű ismeretek

-Képesség a szükséges munkafolyamatok önálló kialakítására

-Nemzetközi specifikációk ismerete

-Az ITIL és a szolgáltatás átfogó ismerete

-Biztosítja az SDM feladatokat az értékesítés, műszaki megrendelés menedzsment, szolgáltatás szintű menedzsment és üzleti folyamatok szintjén

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az   informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol   nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy  magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat fizetési igényed   megjelölésével honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 76770

PROFIL