www.cvonline.hu

IT SECURITY

  • A hirdetés 953 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-Kölcsönző és Munkaerő-Közvetítő cég multinacionális megbízópartnere számára munkatársat keres – veresegyházi munkavégzéssel – az alábbi munkakörbe:
IT Security & Compliance Admin

Feladatok:
•IT Security & Compliance ügyintézés
•Projektek és megfelelőségi kezdeményezések nyomon követése
•Ügyviteli folyamatirányítással, kéréskezeléssel, konfigurációmenedzsmenttel kapcsolatos adatkezelés: információgyűjtés a csapattagoktól, adatbázis használat, Excel táblák létrehozása és naprakészen tartása
•Kapcsolattartás az IT csapat tagjaival és a managerrel
•Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség
•1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
•IT kifejezések és fogalmak magabiztos használata
•Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban)
•Haladó szintű Excel ismeretek
•Remek szervezőkészség, multi-tasking
•Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
•Modern munkakörnyezet
•Versenyképes fizetés
•Rugalmas munkaidő
•Értékes tapasztalatszerzési lehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Bp-től 20 Km, céges buszok Budapest több pontjáról indulnak)

Ha az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a Link megjelenítése e-mail címre fizetési igénye megjelölésével.
Érdeklődni a következő telefonszámokon lehet: 06 1/ 279-0624
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „IT Security & Compliance Admin”

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika