www.cvonline.hu
IT security tanácsadó / szakértő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.11.14.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1000009
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

IT security tanácsadó / szakértő Banki, nagyvállalati és ipari területekre fókuszáló IT biztonsági vállalat keres IT security tanácsadót, szakértőt.

Feladatok

  • Részvétel IDM rendszerek tervezésében, bevezetésében, támogatásában
  • Folyamatok felmérése, koncepciók készítése
  • Specifikációk készítése (követelmény és funkcionális)
  • IT biztonsági tanácsadáshoz kapcsolódó feladatok
  • Tesztelésekben részvétel
  • Dokumentáció készítés
  • Elvárások

  • Főiskolai, egyetemi végzettség (előny: IT)
  • Legalább 3 éves releváns tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • Microsoft, SAP alapismeretek
  • Csapatszellem, nyílt gondolkodás
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Precizitás, alapos és igényes munkavégzés, jó problémamegoldó készség
  • Szakmai újdonságok iránti érdeklődés, nyitottság
  • Előnyök

  • Novell IDM rendszer ismerete
  • MS Active Directory belső működésének ismerete, LDAP ismeretek
  • SAP ismeretek
  • Fejlesztési módszertanok ismerete
  • Amit ajánlunk

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Magasan képzett munkatársak
  • Inspiráló, emberközpontú környezet
  • Versenyképes juttatások
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió