www.cvonline.hu

IT SECURITY MÉRNÖK

  • A hirdetés 1130 napja lejárt

A MagiCom Kft. gazdasági stratégiájában a hosszú távú gondolkodást helyezi előtérbe, és a piacszerzés mellett kiemelt szerepet szentel a kiváló minőségű humán munkaerő megtartásának.

Ezt bizonyítja a cég "Investor in People" minősítése is, melyet a hazai informatikai szektorban elsőként sikerült megszereznie. Ezt az Európában rendkívül népszerű elismerést olyan szervezetek nyerhetnek el, amelyek emberi erőforrásaikat megtérülő befektetésnek tekintik - azaz kiemelt figyelmet szentelnek alkalmazottaik továbbképzésének.

Multinacionális ügyfelünk részére keresünk tapasztalt, megbízható IKT szakembert IT SECURITY MÉRNÖK munkakörbe.

Munkakör tartalma:

-Kritikus IT-biztonsági hálózati eszközök felügyelete
-Beállítások rendszeres felülvizsgálata és pontosítása
-Biztonsági incidensek, működési problémák menedzselése
-Új IT biztonsági eszközök projektszerű telepítése, konfigurálása nemzetközi nagyvállalatok különböző telephelyein

Szakmai elvárások:

-Cisco routing and switching magas szintű ismerete
-Cisco ASA tűzfalak mély ismerete
-Bluecoat proxy termékvonal konfigurációs szintű ismerete
-Checkpoint tűzfalak magas szintű ismerete

Elvárt személyes képességek:

-Folyékony angol nyelvtudás
-Kiváló problémamegoldó képesség
-Precíz adminisztrációs készség
-Jó kommunikációs készség
-Szakmai továbbtanulási igény

Előnyt jelentenek:

-F5 load-bancer család ismerete
-Checkpoint Provider-1 rendszer ismerete
-A következő képesítések valamelyike: CCNP, CCSP, CCSE NGX, CISA, CISSP, CGEIT, CISM, Certified Ethical Hacker (CEH)

Amit kínálunk:

-Multinacionális munkakörnyezet
-Rugalmas munkavégzés
-Szakmai fejlődési lehetőség
-Széleskörű tréninglehetőségek

Munkavégzés helye: Budaörs/Budapest/home office

Tervezett kezdési idő: ASAP

A munkavégzéshez erkölcsi bizonyítvány szükséges.

Helyek Budaörs
Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő