www.cvonline.hu

IT Security Engineer

  • A hirdetés 52 napja lejárt

Feladatok

  • Részvétel az IT hálózat fejlesztésében és üzemeltetésében, különös tekintettel az IT hálózatot érintő biztonsági kérdésekben,

    • Új IT biztonsági megoldások tesztelése, bevezetése, üzemeltetése,

    • Cyber security megoldások bevezetésében és üzemeltetésében való részvétel,

    • meglévő IT biztonsági berendezésekből érkező riasztási események analizálása, incidenskövetés és –elhárítás,

  • Tűzfal és IPS szabályrendszerek felülvizsgálata, kialakítása, folyamatos dokumentálása,

  • IT igények egyeztetése, implementálása a meglévő biztonsági rendszerekbe

  • Biztonsági, sérülékenységi riportok készítése,

  • Részvétel rendszerintegrációs projektekben

Elvárások

  • szakirányú felsőfokú végzettség,

  • minimum 3 éves nagyvállalati és/vagy szolgáltatói hálózat-biztonsági rendszerek üzemeltetésében, fejlesztésében szerzett tapasztalat,

  • tűzfal- és IPS rendszerek magas szintű ismerete,

  • routing, switching technológiák alapos ismerete (Cisco, Huawei),

  • Cisco CCNP végzettség vagy azzal egyenértékű tudás,

  • szakmai dokumentációk írásához – olvasásához szükséges angol nyelvtudás,

  • B kategóriás jogosítvány,

  • megbízhatóság, terhelhetőség, jó kommunikációs és együttműködési készség

Előny

  • SIEM rendszerek bevezetésében, üzemeltetésében szerzett gyakorlat előnyt jelent,

  • privilegizált felhasználó monitoring rendszerek bevezetésében, üzemeltetésében szerzett tapasztalat előnyt jelent,

  • központi jelszó kezelő rendszerek bevezetésében és üzemeltetésében szerzett tapasztalat előnyt jelent,

  • Cisco ASA with Firepower services ismerete szükséges, további gyártók ismerete előnyt jelent (Paloalto, Checkpoint, Fortigate stb.)

  • Cisco CCSP végzettség vagy azzal egyenértékű tudás előnyt jelent

Egyéb információ

Amit a cég kínál:

  • szakmai kihívásokkal teli munkakör

  • versenyképes fizetés

  • dinamikus csapat

  • kényelmes irodai környezet

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika