www.cvonline.hu

IT sasszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.23.
Hirdetés azonosító: 1120288
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Partnerünk meghatározó szereplője a közúti-, légi-, tengeri szállítmányozásnak. Jelentkezz hozzájuk IT asszisztens munkatársnak!

Feladatok:

  • Számítógépek, perifériák nyilvántartásba vételele
  • Eszközök kiadásának, visszavételének adminisztrálása
  • Esetleges egyszerűbb telepítési feladatok elvégzése megadott utasítások alapján

Elvárások:

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • általános hardware, software ismeretek

Munkaidő: hétköznap 8.00 - 16.30 , heti két-négy nap vállalása

Előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • bruttó bér 1 200 Ft/óra
  • céges buszjárat
  • tapasztalatszerzési lehetőség

Amennyiben felkeltette figyelmed a munka és szeretnéd vállalni fél éven keresztül, akkor jelentkezz rá Link megjelenítésekövetően fényképes önéletrajz feltöltésével vagy küldd el önéletrajzodat E-mail cím megjelenítése e-mail címre "IT" jeligével.