www.cvonline.hu

IT sales manager

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.11.23.
Hirdetés azonosító: 1172143

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Informatikai termékeket és szolgáltatásokat nyújtó magyar tulajdonú céghez keresünk sales munkatársat.

Feladatkör, felelősségek:

• Új üzleti lehetőségek felkutatása,

• kereskedelmi partnerekkel személyes kapcsolat kialakítása, ápolása,

• sales tárgyalások tervezése, ügyféligények felmérése,

• aktív networking tevékenység végzése,

• napi értékesítési tevékenység megszervezése,

• piaci információk, ismeretek gyűjtése.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

• Felsőfokú műszaki végzettség,

• aktív értékesítési tapasztalat IT területen,

• kiemelkedő kommunikációs és prezentációs képesség,

• meglévő informatikai vevői kapcsolatrendszer,

• MS Office alkalmazások (Word, Excel, Powerpoint) erős felhasználói szintű ismerete,

• középfokú angol nyelvtudás,

• dinamikus, önálló, jó munkabírású, sikerorientált alkat,

• B típusú jogosítvány.

Előny:

•- IBM termékek ismerete

Nyelvtudás:

Kommunikációképes angol nyelvtudás

A megbízó cég profilja:

Megbízónk az informatikai piac egyik legnagyobb gyártójának üzleti partnere.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.