www.cvonline.hu

IT Sales (közmű - és bankszektor) (QS-6437)

  • A hirdetés 313 napja lejárt

Az 1999-ben Bécsben alapított Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás. Tevékenységében nagy hangsúlyt helyez a pénzügyi szolgáltatókra, a telekommunikációs vállalatokra, az autóiparra és a közműszolgáltatókra. A holdingtársaságnak ausztriai központjai mellett leányvállalatai vannak Magyarországon, Németországban, Romániában, Svájcban, Szerbiában, Szlovákiában és Ukrajnában is, és továbbiak létrehozását is tervezik. A Qualysoft küldetésének tekinti, hogy ügyfeleinek teljes körű, testreszabott és maximális rugalmasságot biztosító informatikai megoldásokat szállítson.

Belső csapatunkba keresünk IT Sales kollégát közmű - és bankszektori területre.

Feladatok:

- Új ügyfelek felkutatása, ügyféligények generálása (kiemelten közmű- és bankszektor)
- Árajánlatok készítése, teljes értékesítési folyamat menedzsmentje
- Termékek és szolgáltatások értékesítése
- Szerződések előkészítése, tárgyalások lebonyolítása
- Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése
- Meglévő ügyfelekkel történő kapcsolattartás
- Konferenciákon, szakmai rendezvényeken való részvétel, prezentációk tartása magyar és angol nyelven

Elvárások:

- Főiskolai/Egyetemi végzettség
- Min. 3 év szakmai tapasztalat IT értékesítésében
- Meglévő kapcsolatrendszer közmű- és bankszektorban
- Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés, agilis személyiség
- Értékesítői, proaktív és sikerorientált szemléletmód
- Középfokú angol nyelvtudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- IT technológiák ismerete

Előny:

- Német nyelvtudás
- B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

- Hosszú távú, biztos munkalehetőség
- Modern munkakörnyezet, dinamikus, jó hangulatú csapat
- Versenyképes jövedelem
- Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő