www.cvonline.hu

IT Sales and Development Specialist

  • A hirdetés 667 napja lejárt

Dinamikusan növekvő, IT tanácsadó és fejlesztő vállalat keres munkatársat az alábbi pozícióba:

IT Sales and Business Development Specialist

Feladatok:

  • A cég informatikai szolgáltatásainak, megoldásainak megfelelő piacok feltérképezése, üzleti kapcsolatok kiépítése és fenntartása;

  • Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása;

  • Ügyféligény felmérése, ajánlatok, szerződések elkészítése és nyilvántartása;

  • Sales ciklus módszeres, ütemezett követése;

  • Az elvégzett tevékenység dokumentálása, riportok készítése;

  • Üzletfejlesztési megoldások kidolgozása.

Elvárások:

  • Informatikai termékek, szolgáltatások értékesítésének területén szerzett 2-3 éves tapasztalat;

  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban;

  • B kategóriás jogosítvány;

  • Informatikai affinitás;

  • Erős sales attitűd;

  • Fejlődésre és felelős munkavégzésre való igény;

  • Nagyfokú önállóság;

  • Kiváló tárgyalási és prezentációs készség.

Előny:

  • Felsőfokú informatikai végzettség;

  • Meglévő aktív ügyfélkör.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljesítménnyel összekapcsolt bérezés ;

  • Hazai és nemzetközi projektek;

  • Fiatalos csapat;

  • Modern, ergonómikus munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100

Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika