www.cvonline.hu

IT Sales and Business Development Specialist

  • A hirdetés 575 napja lejárt

Dinamikusan növekvő, IT tanácsadó és fejlesztő vállalat keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A cég informatikai szolgáltatásainak, megoldásainak megfelelő piacok feltérképezése, üzleti kapcsolatok kiépítése és fenntartása;
  • Meglévő üzleti kapcsolatok ápolása;
  • Ügyféligény felmérése, ajánlatok, szerződések elkészítése és nyilvántartása;
  • Sales ciklus módszeres, ütemezett követése;
  • Az elvégzett tevékenység dokumentálása, riportok készítése;
  • Üzletfejlesztési megoldások kidolgozása.

Elvárások:

  • Informatikai termékek, szolgáltatások értékesítésének területén szerzett 2-3 éves tapasztalat;
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • Informatikai affinitás;
  • Erős sales attitűd;
  • Fejlődésre és felelős munkavégzésre való igény;
  • Nagyfokú önállóság;
  • Kiváló tárgyalási és prezentációs készség.

Előny:

  • Felsőfokú informatikai végzettség;
  • Meglévő aktív ügyfélkör.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljesítménnyel összekapcsolt bérezés ;
  • Hazai és nemzetközi projektek;
  • Fiatalos csapat;
  • Modern, ergonómikus munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő