www.cvonline.hu

IT Researcher

  • A hirdetés 108 napja lejárt

Folyamatosan bővülő csapatunk új tagját keressük munkaerő-közvetítési projektek támogatására a fent megjelölt pozícióba.

Feladatok:

  • Potenciális jelöltek felkutatása, toborzása különböző fórumokon (közösségi média aktív használata, potenciális jelöltek körének bővítése)

  • Tanácsadó kollégák napi munkájának támogatása toborzási projekteken

  • Jelöltekkel való kapcsolatfelvétel, telefonos előszűrés

  • Állásinterjúk szervezése

  • Adatbázisok szűrése, karbantartása és frissítése

  • Projektekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

  • Álláshirdetések feladása, kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség kapcsolódó IT/mérnök vagy HR területen

  • Magabiztos angol nyelvtudás

  • Tanulási hajlandóság

  • Pontosság, önállóság, jó analizáló képesség

  • IT terület iránti affinitás

  • Előny, ha rendelkezel IT tapasztalattal, illetve dolgoztál már korábban fejvadász/recruitment, vagy bármilyen kapcsolódó HR területen.

Amit nyújtunk:

  • Kellemes munkahelyi környezet

  • Jófej csapat, jófej kollégák, akiktől szakmailag is sokat tanulhatsz

  • Tervezhető karrierút

  • Szakmai fejlődési lehetőség, tréningek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás