www.cvonline.hu

IT Researcher

  • Frissítve 122 napja

Feladatok

Munkaerő-közvetítési projektek támogatása:

  • Potenciális jelöltek felkutatása, toborzása (közösségi média aktív használata, potenciális jelöltek körének bővítése)

  • Tanácsadó kollégák napi munkájának támogatása

  • Jelöltekkel való kapcsolatfelvétel, telefonos előszűrés

  • Állásinterjúk szervezése

  • Adatbázisok szűrése, karbantartása és frissítése

  • Projektekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

  • Álláshirdetések feladása, kezelése

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • Középfokú angol nyelvtudás

  • Felhasználói szintű MS Office ismeret

  • Érdeklődés a toborzás-kiválasztás (Informatika & Mérnök/Műszaki) terület iránt

  • Munkaerő-közvetítési területen (IT szektorban) szerzett releváns tapasztalat előny

Személyiségjegyek:

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Proaktivitás, szorgalom

  • Önállóság, nyitottság

  • Cél- és sikerorientált hozzáállás

  • Kitartás, „nem adom fel”szemlélet

Egyéb információ

Rólunk:

  • Kellemes munkahelyi környezet

  • Kutya- és biciklibarát munkahely

  • Gyümölcsnap minden kedden

  • Fiatalos, jókedvű, kreatív csapat

  • Széleskörű tapasztalatszerzési lehetőség

  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet, küldd el önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése email címre.

Kategória Humán erőforrás
Régió Budapest