www.cvonline.hu
IT Researcher - Junior Account Manager
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.05.23.
Jelentkezési határidő: 2016.05.30.
Hirdetés azonosító: 1046537
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Cégünk, a Bluebird International Zrt. 2001 óta foglalkozik kiemelkedő szakmai tudással bíró IT szakemberek toborzásával és kiválasztásával. Magyarországon, Németországban és Ausztriában partnereink száma egyre bővül, ezért új munkatársat keresünk.

Feladatkör

  • Jelöltek keresése különböző adatbázisokban

  • Beérkező jelentkezések nyomon követése

  • Telefonos és e-mailben történő kapcsolatfelvétel angol és német nyelven

  • Potenciális szakemberek előszűrése

  • Kapcsolattartás jelöltekkel és ügyfelekkel
  • Elvárások

  • Tárgyalóképes német, és középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

  • Legalább 3-6 hónap, akár gyakornokként szerzett munkatapasztalat

  • Felsőfokú végzettség (illetve folyamatban levő felsőoktatási tanulmányok)

  • Rugalmasság, kreativitás, gyors tanulási készség

  • Precizitás, kiváló kommunikáció, önállóság

  • Előnyt jelent

  • IT ismeretek

  • Osztrák és/ vagy német munkaerőpiac ismerete

  • Researcher vagy sourcer munkakörben szerzett tapasztalat

  • Amit kínálunk

  • Önálló, felelősségteljes munkakör egy stabil vállalatnál

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Gyors előrelépési lehetőség account manageri pozícióba (3-6 hónap)

  • Kellemes munkakörnyezet

  • Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munka

  • Összeszokott, sikeres csapat

  • Folyamatos képzések

  • Célunk, hogy megrendeléseink mennyiségének dinamikus növekedése mellett továbbra is kiemelkedő színvonalú szolgáltatást nyújtsunk, ezért új munkatársainkban is hosszú távon gondolkodunk!

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió