www.cvonline.hu

IT researcher/IT recruiter

  • A hirdetés 79 napja lejárt
Rólunk:
  • Saját IT toborzási csapatunkat szeretnénk bővíteni egy innovatív, dinamikus szakemberrel, akit érdekel az informatika és technológia világa, és aki ki tudja hozni a maximumot a multi partnerekből és kisebb, akár start-up cégekből álló ügyfélkörünkből.
Elvárások:
  • Befejezett / folyamatban lévő egyetemi tanulmányok
  • Hiteles és meggyőző kommunikáció
  • Alaposság, jó elemző készség, kutatói alkat
  • Dinamikus, nyitott, fejlődni vágyó személyiség
  • Kiváló problémamegoldó készség és proaktivitás
  • Jó kommunikációs és analitikus készség
  • Folyékony angol nyelvtudás
Feladatok:
  • Aktív részvétel a toborzás-kiválasztási projektekben
  • Hirdetések megírása
  • Önéletrajzok szűrése saját és online adatbázisokban
  • Nyelvi és szakmai kompetenciák felmérése telefonos előszűréssel
  • Interjúk szervezésében való részvétel
  • Jelöltekkel való aktív kapcsolattartás, nyomon követés
  • Fejvadászat és alternatív keresési módszerek megtanulása és napi alkalmazása
  • Tanácsadók napi munkájának a segítése
  • Idővel önálló projektek teljes körű kezelése
Amit kínálunk:
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • IT toborzás-kiválasztás terén szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos ügyfélkörünk IT keresései, köztük sok egyedi, a piacon nehezen megtalálható keresés vagy olyan technológiák, amelyek nagyon újak vagy csak speciális ügyfélkör használja őket
  • Akár vezetői szintű keresések, ahol a tapasztalat határolja be a célcsoportot
  • Mentoring rendszer
  • Belvárosi irodánkban kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 5. kerület
Helyek Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő