www.cvonline.hu

IT researcher/ IT recruiter

  • Frissítve 2 napja
Rólunk:

Saját IT csapatunkat szeretnénk bővíteni egy innovatív, dinamikus szakemberrel, akit érdekel az informatika és technológia világa, és aki ki tudja hozni a maximumot a multi partnerekből és kisebb, akár start-up cégekből álló ügyfélkörünkből.

Elvárások:
  • 1-2 év toborzás-kiválasztás terén szerzett tapasztalat, IT területen előnyt jelent
  • Nyitott, pozitív gondolkodás
  • Dinamikus, proaktív személyiség
  • Kitartó, kellő önmotivációval rendelkezik
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Folyékony angol nyelvtudás
Feladatok:
  • Jelöltek felkutatása különböző forrásokat használva
  • Interjúk megszervezése, lebonyolítása
  • Proaktív kapcsolattartás a jelöltekkel
  • Jelöltprofilok és a szükséges riportok elkészítése
  • Recruiteri szinten ügyfelekkel való hatékony kapcsolattartás
Amit kínálunk:
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • IT toborzás-kiválasztás terén szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos ügyfélkörünk IT keresései, köztük sok egyedi, a piacon nehezen megtalálható keresés vagy olyan technológiák, amelyek nagyon újak vagy csak speciális ügyfélkör használja őket
  • Akár vezetői szintű keresések, ahol a tapasztalat határolja be a célcsoportot
  • Belvárosi irodánkban kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
Munkavégzés helye:

Budapest, 5. kerület

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest