IT Researcher/ IT Recruiter - részmunkaidőben is (napi 6 óra)

Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1190523

Talent for technology header

Megye/Település:
A pozíció leírása:
Saját IT toborzási csapatunkat szeretnénk bővíteni egy megbízható, lelkiismeretes, dinamikus szakemberrel, akit érdekel az informatika és technológia világa, és aki ki tudja hozni a maximumot a multi partnerekből és kisebb, akár start-up cégekből álló ügyfélkörünkből.

Elvárások:
  • 0-5 év toborzás-kiválasztás terén szerzett tapasztalat (IT területen szerzett tapasztalat előnyt jelent) VAGY szervezői/értékesítői/ügyfélszolgálati/pszichológusi munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Felsőfokú végzettség (HR v. pszichológiai végzettség előny)
  • Nyitott, pozitív gondolkodás
  • Önálló munkavégzés
  • Kutató alkat, magas szintű elemző készség
  • Rugalmasság, jó alkalmazkodó készség - alakuló csapat, változó környezet
  • Kitartás, kellő önmotiváció
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Min. középfokú angol nyelvtudás
Feladatok:
  • Jelöltek felkutatása különböző forrásokat használva
  • Hirdetések kezelése
  • Interjúk megszervezése, lebonyolítása
  • Proaktív kapcsolattartás a jelöltekkel
  • Jelöltprofilok és a szükséges riportok elkészítése
  • Tanácsadói szinten ügyfelekkel való hatékony kapcsolattartás
Amit kínálunk:
  • Lendületes, kis létszámú csapat, közvetlen kapcsolatok
  • IT toborzás-kiválasztás terén szakmai fejlődési lehetőség, mentoring rendszer, folyamatos fejlesztés
  • Változatos ügyfélkörünk IT keresései, köztük sok egyedi, a piacon nehezen megtalálható keresés vagy olyan technológiák, amelyek nagyon újak vagy csak speciális ügyfélkör használja őket
  • Akár vezetői szintű keresések, ahol a tapasztalat határolja be a célcsoportot
  • Gellért-hegyi irodánkban kellemes munkakörnyezet nyugodt, csendes légkörben
  • Versenyképes juttatási csomag