www.cvonline.hu

IT RESEARCHER DIÁK

  • A hirdetés 454 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

 DIÁKMUNKA

Szeretnél nemzetközi piacra dolgozni? Szeretnéd egy fejlesztő cégnél megtanulni a szakma alapjait? Menő start-up irodában dolgoznál, szuper kollégákkal? Babzsák, csocsó, finom teák és kávé, gyümölcsnap, extra jófej IT-sok? Mi kell még?

Feladatok:

  • toborzás-kiválasztási folyamatokban való segítségnyújtás

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • egyetemi/főiskolai tanulmányok kapcsolódó  IT/mérnök vagy HR területen (nappali tagozatos hallgatói jogviszony)
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • tanulási hajlandóság
  • pontosság, önállóság
  • jó analizáló készség
  • IT terület iránti affinitás

Munkavégzés helye: Budapest

Fizetés: br.: 950 ft/óra

Jelentkezés: e-mailben, az alábbi email címre küldött szakmai önéletrajzoddal. Az üzenet tárgya a következő legyen: IT_RESEARCH

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Szakmai gyakorlat / gyakornok
Elvárt nyelvtudás Angol