www.cvonline.hu

IT RENDSZERÜZEMELTETŐ

  • A hirdetés 431 napja lejárt

Magyarország legnagyobb játékáruházai

A REGIO Kft. - Magyarország legnagyobb játékáruház lánca

munkatársat keres budapesti központjába

Feladatok:

  • IT rendszer korszerűsítése, naprakész állapotba hozása és annak fenntartása
  • Beosztott munkatársak munkájának szervezése, koordinálása
  • Help Desk kialakítása és működtetése
  • Decentralizált, több telephelyes rendszer felügyelete, menedzselése
  • Géppark, perifériák üzemeltetése
  • Hálózati eszközök üzemeltetése
  • Rendszerbiztonság menedzselése
  • Levelezőrendszer menedzselése
  • Adatátvitel menedzselése
  • Dokumentáció naprakészre hozása és annak megtartása
  • Szerverek, kliensek alapszoftvereinek üzemeltetése, naprakészség biztosítása
  • Rendelkezésre állás biztosítása

Elvárások:

  • IT szakirányú végzettség (IT Rendszermérnök végzettség előnyt jelent)
  • Több éves releváns rendszer és hálózat üzemeltetési tapasztalat
  • Tulajdonosi szemléletmód a rá bízott rendszer tekintetében
  • Hálózat üzemeltetési ismeret, tapasztalat
  • Jártasság Windows/Linux szerver környezetben, kliens-szerver architektúrában
  • Proaktív tanulási készség
  • Nyitottság az új technológiák felé
  • Jó együttműködési készég, csapatjátékos
  • Strukturált gondolkodásmód, szervezett munkavégzés, koordinációs készség
  • Precíz, felelősségteljes, kitartó munkavégzés

Munkavégzés helye: 1119 Budapest, Nándorfejérvári út 23-25.

Amennyiben a felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük, küldje el a fizetési igényt is tartalmazó fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő