www.cvonline.hu

IT Rendszertervező / Architekt

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2016.04.15.
Hirdetés azonosító: 1018401

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk egy nagy presztízsű nemzetközi és hazai partnerekkel, startup szellemiségű termékekkel és kreatív megoldásokkal dolgozó agilis fejlesztő cég. Most kreatív és dinamikus csapatukba keresünk egy új Software Architect kollégát.

Feladatok:

- Szakértőként részt venni nagyvállalati integrációs projektjeinkben
- Specifikációkat, rendszerterveket, pályázati anyagokat készíteni ügyfél igények alapján
- Döntéseket előkészíteni fejlesztések irányításában
- Szakértőként támogatni a fejlesztő csapat munkáját
- Gyorsan megérteni és formába önteni a megrendelő architekturális és integrációs elképzeléseit
- Felismerni és alkalmazni az elterjedt JAVA architektúrákat már a tervezés során
- Kommunikálni a technológiai területekkel ügyfeleinknél
- Folyamatosan megismerni és felkutatni újabb technológiákat

Elvárások:

- Legyen tapasztalatod vegyes architektúrák tervezésében, rendszerintegrációs feladatok ellátásában
- Legyen kiváló analitikus, problémafelismerő- és megoldó készséged
- Legyél képes átláthatóan, koherensen tervezni, dokumentálni folyamatokat, megvalósítandó funkciókat
- Vonzódj a Webes technológiákhoz
- Rendelkezz felsőfokú informatikai végzettséggel vagy ennek megfelelő tapasztalattal
- JAVA ismerete

Előnyt jelent:
- UML tervező ismeret és modellezési tapasztalat
- Pénzintézetnél vagy telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
- Dolgoztál már Agilis (Scrum) környezetben vagy van projektmenedzser képesítésed
- Ügyfélkommunikáció terén szerzett tapasztalat
- Ismered a legmodernebb Social/Cloud/noSQL IT trendeket és rendszereket
- Ismersz irányítási módszertanokat
- Aktívan részt veszel magyar vagy nemzetközi szakmai közösségekben
- Használsz napi szinten JIRA-t, GIT-et
- Vonzódsz a projektvezetéshez vagy tanácsadói munkához
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Azonnali kezdés
- Továbbképzési lehetőség
- Erős, megkérdőjelezhetetlen referenciák
- Nemzetközi és hazai projektek
- Fokozott biztonságú, több milliós látogatottságú webes megoldások megismerése
- Korszerű fejlesztési módszertanok
- Fiatalos, nyitott vállalati kultúra
- Inspiráló szakmai légkör, rendszeres belső tanfolyamok
- 700 kötetes belső könyvtár, rendszeresen járatott szakmai folyóiratok
- Modern környezet, korszerű MacBook Pro és Toshiba notebookok monitorral
- Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
- Cafeteria, prémium, egészségügyi szolgáltatások
- Végtelen mennyiségű jó kávé, finom tea és méz

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a