www.cvonline.hu

IT Rendszertámogató Német Nyelvtudással

  • A hirdetés 868 napja lejárt
Az egyik ismert kiskereskedelmi üzletlánc magyarországi támogató központjába keresünk munkatársakat a cég informatikai rendszereinek támogatására.

Feladatok:
  • partnerünk informatikai rendszereinek távolról történő támogatása
  • bejövő, német nyelvű hívások kezelése, hibajegyek rögzítése
  • felhasználókat érintő informatikai problémák elhárítása
  • kevésbé tapasztalt kollégák támogatása
  • csapatvezető munkájának támogatása

Elvárások:
  • hasonló területen (IT Helpdesk) szerzett legalább egy éves tapasztalat.
  • folyékony Angol és Német nyelvtudás.
  • informatikai affinitás
  • proaktív hozzáállás
  • precizitás

Amit partnerünk kínál:
  • kiemelkedő fizetés
  • fix karrierterv
  • előrelépési lehetőség
  • korlátlan gyümölcsfogyasztás

Amit nyújtunk

CHF0 - CHF1 per annum

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika