IT rendszertámogató német és olasz, francia vagy szlovén nyelvtudással

  • A hirdetés 1299 napja lejárt

Feladatok:

- a cég felhasználóitól érkező rendszert érintő hívások fogadása, rögzítése

- problémamegoldás, dokumentálás, nyomon követés

- a problémák elemzése és priorizálása

- a helyszíneken dolgozó technikusok támogatása távolról

Elvárások:

- középfokú, vagy felsőfokú végzettség

- alap IT tudás, érdeklődés a technológiák iránt

- folyékony német és francia, olasz vagy szlovén nyelvtudás (ennek hiánya kizáró tényező!)

- középfokú angol nyelvtudás

- jó kommunikációs és elemző készség, csapatszellem

- hajlandóság a folyamatos, 2 műszakos munkarend ellátására (heti 40 óra)

Amit kínálunk:

- vonzó bérezés, kávé, tea, üdítő és gyümölcs korlátlan mennyiségben

- folyamatos bérkorrekció, évente és előre megadott szintek alapján

- hazai és külföldi tréning, folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

- Pest megye budai oldala