www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.11.07.
Hirdetés azonosító: 1077944
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, a nyugat-dunántúli régió járműiparának meghatározó szereplője, egy 115 éves múltra visszatekintő német cég szombathelyi leányvállalata, amely világszerte elismert, kiváló minőségű vontatott jármű-futóműveket és felfüggesztési rendszereket, valamint agrár-gépipari termékeket gyárt és értékesít, az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

IT RENDSZERTÁMOGATÓ MUNKATÁRS

Feladatok:
  • PLM rendszer, 3D tervező rendszer támogatása
  • Tesztelések tervezése, előkészítése és ütemezése
  • Hibaelemzések végrehajtása, tesztelés
  • Fejlesztések átvétele a szállítóktól
  • Folyamatfejlesztési, integrációs igények felmérése, fejlesztése
  • Alkalmazási rendszerkövetelmények, funkcionális és technikai specifikációk, folyamatleírások készítése
  • Kapcsolattartás és kooperáció a fejlesztőkkel, az üzleti területekkel és az anyacég munkatársaival
  • Workflow folyamatok támogatása, kezelése
  • Általános rendszertámogatási feladatok, hibaelhárítás, folyamatos technikai, informatikai támogatás
  • HW és SW telepítési feladatok ellátása
  • Vállalati desktop operációs rendszerek támogatása
  • Részvétel vállalati projektekben
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Szakmai angol vagy német nyelvismeret
  • Csapatmunka, ügyfélközpontú gondolkodás, jó kommunikációs készség
Előny:
  • QAD ismeret
  • UG NX, Solid Edge ismerete
  • Programfejlesztői ismeretek
  • Scriptelési ismeretek
Munkavégzés helye:
  • Szombathely

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Tech People LÁBLÉC