www.cvonline.hu

IT Rendszerszervező

  • A hirdetés 679 napja lejárt

Magyarország egyik piacvezető biztosítótársaság számára keresünk kmunkatátársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Üzleti területekről érkező, alkalmazásokat érintő termék és folyamatfejlesztési igények felmérése, elemzése, koncepció készítése,
  • Funkcionális specifikációk, folyamatleírások, technikai specifikáció készítése,
  • Ütem- és feladatterv szerinti kivitelezés betartatása és ellenőrzése,
  • Informatikai tesztelések előkészítése, felügyelete, tesztdokumentáció készítése/készíttetése, tesztelés,
  • Folyamatos kapcsolattartás és kooperáció a szállítókkal,
  • Kapcsolattartás a felhasználói, üzleti területekkel.

Elvárások:

  • Minimum 2-3 év rendszerszervezői tapasztalat,
  • Felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági és/vagy műszaki végzettség,
  • Jó analitikus, problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet,
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség,
  • Eredményorientált, ügyfélorientált szemlélet,
  • Aktív részvétel csapatmunkában.

Előnyök:

  • Pénzügyi szolgáltatónál IT területen szerzett tapasztalat,
  • AS400 ismerete
  • Informatikai projektek vezetésében szerzett tapasztalat,
  • Idegen nyelv ismeret, angol vagy német.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő munkakörülmények,
  • Versenyképes juttatás és karrierlehetőség.

Lokáció:

Budapest

Kapcsolat:

Krisztina Haller

E-mail cím megjelenítése

+361/88-33-511

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol