www.cvonline.hu
IT Rendszerszervező
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.12.05.
Jelentkezési határidő: 2015.11.29.
Hirdetés azonosító: 965911
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzügyi profilú partnerünk számára keresünk új munkatársat IT Rendszerszervezői pozícióba, hosszú távú budapesti munkavégzésre.

Feladatok

  • Részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben

  • Kapcsolattartás az üzleti területtel, valamint a külső és belső fejlesztőkkel

  • Az üzleti követelmények alapján rendszerspecifikációk készítése

  • A rendszerspecifikációk illesztése az IT architektúra követelményekhez

  • A fejlesztői munka minőségbiztosítása

  • A funkcionális tesztek megtervezése és koordinálása
  • Elvárások

  • Jó elméleti és gyakorlati rendszertervezési ismeretek

  • Az UML módszertan magas szintű ismerete

  • WEB-es szoftverfejlesztési tapasztalat

  • Elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek, SQL nyelv

  • Szakirányú, informatikai/műszaki felsőfok

  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás, írásban és szóban

  • Strukturált gondolkodási képesség

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés

  • Pontos, igényes munkavégzés

  • Számítástechnikai szakirodalom rendszeres olvasása, folyamatos fejlődés igénye, önképzés

  • Előnyök

  • Enterprise Architect, Java (J2EE), Hibernate, JBoss, Oracle

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatások

  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

  • Szakmai fejlődés lehetősége

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió