www.cvonline.hu

IT Rendszerszervező

  • A hirdetés 813 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. IT területe

IT RENDSZERSZERVEZŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (1091 Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • üzleti igények elemzése, egyeztetése, rendszer specifikációk elkészítése,

  • a fejlesztési igények véleményezése, megrendelővel való egyeztetése, véglegesítése,

  • a kapcsolódó IT rendszerek interfész specifikációinak elkészítése vagy véleményezése, egyeztetése és véglegesítése,

  • hibajelentések elemzése, feltárása, fejlesztőkhöz történő továbbítása,

  • biztosítási termékek paraméterezése a Biztosító szerződés nyilvántartó rendszerében,

  • az elkészült új funkcionalitás, illetve a hibajavítások teszt tervének elkészítése, a teszt megszervezése, koordinálása, részvétel a tesztelési folyamatokban,

  • a felhasználók oktatása, támogatása,

  • kapcsolattartás a társosztályokkal és külső fejlesztőkkel,

  • projekt munkákban való részvétel.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,

  • analitikus szemléletmód,

  • biztos angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,

  • felhasználói szintű MS Office ismeret.

Előnyt jelent:

  • aktuárius szakirányú végzettség, vagy biztosítási termékfejlesztésben szerzett 1-2 éves tapasztalat,

  • programozási ismeretek,

  • ORACLE, SQL eszközök ismerete,

  • jártasság biztosítási területen.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • logikusan gondolkodik,

  • szereti a dolgokat rendszerezni, algoritmusokat megfogalmazni,

  • képes átlátni komplex rendszereket, folyamatokat,

  • pontosan fogalmaz, és munkájával szemben igényes,

  • szeret önállóan és csapatban is dolgozni,

  • terhelhető és feladatorientált munkavégzés jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2015. április 30-ig várjuk a Link megjelenítése" href="Link megjelenítése">Link megjelenítése oldalunkon!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol