www.cvonline.hu
IT Rendszerszervező
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.08.07.
Jelentkezési határidő: 2015.08.05.
Hirdetés azonosító: 916264
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • Részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben

  • Kapcsolattartás az üzleti területtel, valamint a külső és belső fejlesztőkkel

  • Üzleti elemzői csapattól érkező üzleti követelmények alapján rendszerspecifikációk készítése

  • A rendszerspecifikációk illesztése az IT architektúra követelményekhez;

  • A keletkező dokumentumok minőségbiztosítása

  • A rendszertesztek megtervezése és végrehajtása
  • Elvárások

  • Jó elméleti és gyakorlati rendszertervezési ismeretek

  • Az UML módszertan magas szintű ismerete

  • Szolgáltatás alapú interfészek kialakításában szerzett tapasztalat

  • Elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek, SQL nyelv

  • Előnyt jelent a következő konkrét módszertanok, technológiák, szoftverek valamelyikének ismerete

  • Enterprise Architect, Middleware, Java (J2EE)

  • Kommunikációképes angol, vagy német nyelvtudás

  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatások

  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

  • Szakmai fejlődés lehetősége

  • Munkavégzés helye:

  • Budapest, V. kerület

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió