www.cvonline.hu

IT rendszerszervező

  • A hirdetés 792 napja lejárt

Pénzügyi területre keresünk IT rendszerszervezőt.

Feladatok

  • részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben;
  • kapcsolattartás az üzleti területtel, valamint a külső és belső fejlesztőkkel;
  • üzleti elemzői csapattól érkező üzleti követelmények alapján rendszerspecifikációk készítése;
  • a rendszerspecifikációk illesztése az IT architektúra követelményekhez;
  • a keletkező dokumentumok minőségbiztosítása
  • a rendszertesztek megtervezése és végrehajtása.

Elvárások:

  • jó elméleti és gyakorlati rendszertervezési ismeretek
  • az UML módszertan magas szintű ismerete
  • WEB-es szoftverfejlesztési tapasztalat
  • elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek, SQL nyelv
  • előnyt jelent a következő konkrét rendszerek, vagy programozási nyelvek valamelyikének ismerete:
  • Enterprise Architect, Java (J2EE), Hibernate, JBoss, Oracle

Végzettség / egyéb jellemzők

  • szakirányú, informatikai/műszaki felsőfok
  • kommunikációképes angol, vagy német nyelvtudás, írásban és szóban
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés
  • pontos, igényes munkavégzés

Amit kínálunk

  • szakmai fejlődés, karrierlehetőség
  • kiváló munkakörnyezet
  • versenyképes juttatási csomag

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címen lehet.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol