www.cvonline.hu

IT rendszerszervező

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Szakirányú (műszaki és/vagy gazdasági) felsőfokú végzettséggel rendelkezik,
  • Legalább 2 éves tapasztalata van a BSS és OSS területhez kapcsolódó rendszerek elemzésében, szervezésében,
  • Tárgyalóképes az angol nyelvtudása szóban és írásban
  • Kiváló a kommunikációs képessége,
  • Átlagon felüli elemző és problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • Erős felhasználói szintű a számítástechnikai ismerete (MS Office, Sharepoint, MS Project, PowerPoint, Visio),
  • Jó elemző és hatékony problémamegoldó,
  • Pontos, precíz, képes az önálló munkavégzésre,
  • Nagyfokú önállóság, kezdeményezőkészség, csapatszellem jellemzi
  • képes arra, hogy a birtokába került érzékeny adatokat diszkréten kezelje

Amit nyújtunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • kellemes munkahelyi környezet
  • szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán,
  • kiváló csapat
  • Tréningek és továbbképzések,
  • ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • A BSS és OSS rendszereket érintő fejlesztésekben való részvétel,
  • Üzleti igények felismerése, elemzése, ezek alapján specifikáció készítése, a lehetséges megoldások feltérképezése,
  • A specifikált feladat megvalósítása, fejlesztése (rendszeres feladat esetén az előírt rendszerességgel) megvalósíthatóságuk kiértékelése
  • Az elkészült fejlesztések informatikai átvétele, teszttervek készítése és a tesztek lebonyolítása, az üzleti igényeknek való megfelelés ellenőrzése, a felhasználói teszt támogatása,
  • A fejlesztési folyamatokhoz kapcsolódó teljes körű dokumentálás és a dokumentáció karbantartása,
  • Közreműködés üzleti és informatikai projektekben, projektek vezetése, adminisztrációja,
  • A fejlesztési stratégia megvalósításában való részvétel
  • kapcsolattartás az üzleti megrendelővel és beszállító cégek képviselőivel, az általuk leszállított termékek (dokumentum, igény, program kód, stb.) minőségbiztosítása,
  • A BSS és OSS rendszerek és a hozzájuk kapcsolódó IT folyamatok és technológiák minőségének folyamatos javítása,
  • Részvétel az alkalmazások működési problémáinak megoldásában, a felhasználók támogatása.

Munkavégzés helye:

Budapest

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.

Kategória
IT / Informatika