www.cvonline.hu
IT Rendszerszervező
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.02.
Jelentkezési határidő: 2015.03.19.
Hirdetés azonosító: 910022
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

IT RENDSZERSZERVEZŐ

Feladatok:

  • Részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben
  • Kapcsolattartás az üzleti területtel, valamint a külső és belső fejlesztőkkel
  • Üzleti elemzői csapattól érkező üzleti követelmények alapján rendszerspecifikációk készítése
  • A rendszerspecifikációk illesztése az IT architektúra követelményekhez;
  • A keletkező dokumentumok minőségbiztosítása
  • A rendszertesztek megtervezése és végrehajtása

Elvárások:

  • Jó elméleti és gyakorlati rendszertervezési ismeretek
  • Az UML módszertan magas szintű ismerete
  • Szolgáltatás alapú interfészek kialakításában szerzett tapasztalat
  • Elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek, SQL nyelv
  • Előnyt jelent a következő konkrét módszertanok, technológiák, szoftverek valamelyikének ismerete
  • Enterprise Architect, Middleware, Java (J2EE)
  • Kommunikációképes angol, vagy német nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Munkavégzés helye:

Budapest, V. kerület

Kategória
IT / Informatika
Régió