www.cvonline.hu
IT rendszerszervező
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.04.
Jelentkezési határidő: 2014.08.08.
Hirdetés azonosító: 831999
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Megbízónk multinacionális, több száz fős, a pénzügyi szférában meghatározó szerepet betöltő nagyvállalat. Budapesti irodájuk régiós központ, számukra keresünk új szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Üzleti igények elemzése, egyeztetése, rendszer specifikációk elkészítése
  • A fejlesztési igények véleményezése, egyeztetés, véglegesítés a megrendelővel
  • A kapcsolódó informatikai rendszerek interfész specifikációinak elkészítése vagy véleményezése, egyeztetése és véglegesítése
  • Termékek paraméterezése a szerződések nyilvántartó rendszerében
  • Részvétel a tesztelési folyamatokban, a hibajelentések elemzésében
  • A felhasználók oktatása, támogatása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és külső fejlesztőkkel

Elvárások

  • Befejezett vagy folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (informatikai és/vagy gazdasági területen)
  • Rendszerszervező, üzleti elemző területen szerzett pár éves tapasztalat (pénzügyi területen szerzett gyakorlat előnyt jelent)
  • Magabiztos angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt

Előnyök

  • PL/SQL ismerete
  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi projektekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Nagy felhasználó számmal rendelkező komplex rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Fejlődési, továbblépési lehetőségek
  • Nemzetközi projektek

Munkavégzés helye Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió