www.cvonline.hu

IT Rendszerszervező

  • A hirdetés 1106 napja lejárt

Feladatok:

-    részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben
-    kapcsolattartás az üzleti területtel, valamint a külső és belső fejlesztőkkel
-    az üzleti követelmények alapján rendszerspecifikációk készítése
-    a rendszerspecifikációk illesztése az IT architektúra követelményekhez
-    a fejlesztői munka minőségbiztosítása
-    a funkcionális tesztek megtervezése és koordinálása;

Elvárások:

-    jó elméleti és gyakorlati rendszertervezési ismeretek
-    az UML módszertan magas szintű ismerete
-    WEB-es szoftverfejlesztési tapasztalat
-    elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek, SQL nyelv
-    előnyt jelent a következő konkrét rendszerek, vagy programozási nyelvek valamelyikének ismerete:
Enterprise Architect, Java (J2EE), Hibernate, JBoss, Oracle

Végzettség:

-    szakirányú, informatikai/műszaki felsőfok
-    kommunikációképes angol, vagy német nyelvtudás, írásban és szóban

Egyéb jellemzők:

-    jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés
-    pontos, igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

-    versenyképes jövedelem
-    felelősségteljes, önálló munkavégzés
-    szakmai fejlődés lehetősége

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő