www.cvonline.hu
IT Rendszerszervező
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.08.11.
Jelentkezési határidő: 2014.08.15.
Hirdetés azonosító: 823349
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzintézeti partnerünk számára keresünk megfelelő szakembert az alábbi pozícióra:

IT RENDSZERSZERVEZŐ

Feladatok:

  • Üzleti igények elemzése, egyeztetése, rendszer specifikációk elkészítése,
  • A fejlesztési igények véleményezése, megrendelővel való egyeztetése, véglegesítése,
  • A kapcsolódó IT rendszerek interfész specifikációinak elkészítése vagy véleményezése, egyeztetése és véglegesítése,
  • Termékek paraméterezése a szerződés nyilvántartó rendszerében,
  • Részvétel a tesztelési folyamatokban,
  • A felhasználók oktatása, támogatása,
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és külső fejlesztőkkel.

Elvárások:

  • Rendszerszervező, elemző területen szerzett jártasság,
  • Biztos angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
  • ORACLE, SQL eszközök ismerete.

Előnyt jelent:

  • Pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
  • Nemzetközi projektmunkában szerzett tapasztalat.

Kategória
IT / Informatika
Régió