www.cvonline.hu

IT rendszerszervező

A telekommunikációs szektorban, egy állandóan változó iparágban dolgozunk, ezért nap mint nap újabb és újabb izgalmas kihívásokkal szembesülünk. Díjazzuk azokat az ötleteket és törekvéseket, amelyek segítenek bennünket a legjobbá válni. Meghatározó piaci szerepünk és eredményeink is igazolják, hogy sikeres csapat vagyunk. Akit keresünk:

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Üzleti folyamatok elemzésében, folyamatszervezésben, rendszerszervezésben, informatikai rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalattal bír
  • Előny ha telekommunikációs tapasztalattal rendelkezik
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel bír (Microsoft Office, Sharepoint, MS Project, PowerPoint, MS Visio);
  • Kiváló a kommunikációs készsége, az ügyfél-orientáltsága és analitikus gondolkodás jellemzi;
  • Pontos, precíz, képes az önálló munkavégzésre,
  • Jó elemző és problémamegoldó képességgel rendelkezik
  • Középfokú az angol nyelvtudása
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nemzetközi nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Magas szakmai színvonalú feladatok korunk egyik legizgalmasabb,
  • Legdinamikusabban fejlődő piacán
  • Kiváló csapat

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • Javaslatokat tesz az IT Front-end/workflow rendszerek és a hozzájuk kapcsolódó IT folyamatok és technológiák minőségének folyamatos javítására; a javaslatokat megvalósítja;
  • Végrehajtja a vállalat üzleti területeiről érkező Front-end rendszerekhez kapcsolódó komplex fejlesztési igények elemzését, az alkalmazásfejlesztések specifikálását és dokumentálását, az igények alapján a lehetséges megoldások feltérképezését, megvalósíthatóságuk kiértékelését, megvalósítását, utókövetését, karbantartását;
  • A ráosztott specifikációs, implementációs, fejlesztési, ill. tesztelési feladatokat határidőre és a megfelelő minőségben végrehajtja
  • Folyamatváltozással járó projektek, projektágak vezetése (pl. termék bevezetés, üzleti alkalmazás bevezetés, szoftver integráció stb.), elsősorban ügyfélszolgálati, számlázási és értékesítési üzleti folyamatok tekintetében;
  • Együttműködés a társosztályokkal, külső szállítókkal a folyamatok módosítása és az ügyviteli rendszerek fejlesztéseinek specifikációja során;
  • Üzleti folyamatok dokumentációjának karbantartása papíron, illetve a vállalati folyamat-vezérlő rendszerben;
  • Részvétel az üzleti alkalmazások rendszerszintű problémáinak megoldásában.

Munkavégzés helye:

Budapest

UPC logó

A magyar nyelvű fényképes önéletrajzot és motivációs levelet tartalmazó pályázatokat a UPC Karrieroldalon várjuk.