www.cvonline.hu
IT rendszerszervező
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.04.25.
Jelentkezési határidő: 2014.05.08.
Hirdetés azonosító: 683430
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzintézeti partnerünk számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozíció betöltésére

alkalmazotti jogviszonyba, teljes munkaidős állásra.

Feladatok

  • Alkalmazás szintű támogatás nyújtása a Bank vállalatirányítási rendszereinek működtetéséhez
  • Kapcsolattartás a felhasználói, üzleti területekkel, üzleti követelmények felmérése és rendszerezése, technikai követelmények megfogalmazása
  • Rendszeres kapcsolattartás a Bank informatikai szállítóival
  • Kapcsolattartás az informatikai társrendszerek szakértőivel, interfész specifikációk készítése
  • Specifikációk készítése a rendszer továbbfejlesztéséhez
  • A fejlesztők munkájának koordinálása
  • Fejlesztői tesztek elvégzése, ezek felügyelete
  • Funkcionális, felhasználói teszt támogatása

Elvárások

  • Középfokú, szakmai angol nyelvtudás
  • Legalább 3 éves szakmai gyakorlat hasonló pozícióban
  • Microsoft Dynamics AX ismerete szükséges
  • Projekttapasztalat, informatikai rendszerfejlesztési tapasztalat
  • Jó írásbeli és szóbeli kommunikáció képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Csapatmunka, munkabírás, pontosság, precizitás
  • Rendszerszemlélet
  • Gyors tanulási képesség
  • Problémamegoldó képesség
  • Szervező és kezdeményező készség

Amit kínálunk

  • Kiváló technológiai színvonal
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió