www.cvonline.hu
IT Rendszerszervező
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.02.10.
Jelentkezési határidő: 2014.02.15.
Hirdetés azonosító: 658631
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Pénzügyi profilú partnerünk számára keresünk új munkatársat IT Rendszerszervezői pozícióba, hosszú távú budapesti munkavégzésre.

Feladatok

  • Részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben
  • Kapcsolattartás az üzleti területtel, valamint a külső és belső fejlesztőkkel
  • Az üzleti követelmények alapján rendszerspecifikációk készítése
  • A rendszerspecifikációk illesztése az IT architektúra követelményekhez
  • A fejlesztői munka minőségbiztosítása
  • A funkcionális tesztek megtervezése és koordinálása

Elvárások

  • Jó elméleti és gyakorlati rendszertervezési ismeretek
  • Az UML módszertan magas szintű ismerete
  • WEB-es szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek, SQL nyelv
  • Szakirányú, informatikai/műszaki felsőfok
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás, írásban és szóban
  • Strukturált gondolkodási képesség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés
  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Számítástechnikai szakirodalom rendszeres olvasása, folyamatos fejlődés igénye, önképzés

Előnyt jelent

  • Enterprise Architect, Java (J2EE), Hibernate, JBoss, Oracle

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Szakmai fejlődés lehetősége

Kategória
IT / Informatika
Régió