www.cvonline.hu

IT rendszerszervező

  • A hirdetés 83 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • a bank különböző területeiről érkező informatikai fejlesztési igények befogadása, a fejlesztési igény dokumentálása,
  • a fejlesztési igény rendszerérintettségének vizsgálata, a rendszerfolyamatok magas szintű tervezése, a felelősségi körbe tartozó rendszerek interface kapcsolatainak megtervezése, specifikációja,
  • együttműködés a felelősségi körbe tartozó rendszerek architektúra tervezésében,
  • a fejlesztések végrehajtása, illetve végrehajtásának nyomon követése,
  • a rendszerspecifikációk illesztése az IT architektúra követelményekhez;
  • a teszteléséhez és átvételéhez szükséges stratégia kidolgozása, környezet kialakítása (eszközök, programok, állományok);
  • fejlesztői és szervezői tesztelésének végrehajtása, felhasználói teszt támogatása,
  • verzióváltások kezdeményezése, előkészítése, dokumentálása, go live támogatási feladatok ellátása,
  • a hibajavítások menedzselése

Elvárások:

  • jó kommunikációs és - kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés;
  • jó elemző-, és problémamegoldó készség, precizitás, önállóság;
  • rendszerszemléletű gondolkodás;
  • kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • projektvezetési, szoftver fejlesztési és tesztelési módszertanok ismerete;
  • felsőfokú szakirányú végzettség

Előnyt jelent:

  • informatikus végzettség;
  • banki, pénzügyi területen szerzett tapasztalat;
  • alkalmazásfejlesztési területen szerzett tapasztalat;
  • agilis fejlesztési és tesztelési módszertan gyakorlati alkalmazásában szerzett tapasztalat;
  • Microsoft technológiák (.NET, ASP, SharePoint) ismerete;
  • Microsoft SQLServer adatbázis ismeretek (adatbázis tervezés, kezelés, lekérdezés);
  • WEB technológiák, JAVA technológia ismerete

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés lehetősége,
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés

Jelentkezési határidő: 2016. december 6.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő