www.cvonline.hu
IT rendszerszervező
Trenkwalder Kft
Régió: Vas
Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2016.10.27.
Hirdetés azonosító: 1084442
lejárt

Dinamikusan fejlődő gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Üzleti folyamatok és elvárások felmérése, analizálása
  • Új folyamatok kidolgozása, jelenlegiek fejlesztése, hatékonyság és szoftver kihasználtság növelése
  • A tervezett folyamatok és alkalmazások változásainak menedzselése
  • Felmérésekhez, tervezéshez és a bevezetéshez tartozó dokumentációk készítése
  • A projektekhez kapcsolódó csapatokkal, partnerekkel való kapcsolattartás
  • Belső tréningek tartása
  • A felhasználók számára a szükséges környezet és támogatás biztosítása
  • Napi felmerülő problémák megoldása
  • IT-hoz kapcsolódó projektek menedzselése

Elvárások:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Tárgyalóképes NÉMET nyelvtudás
  • Minimum 2 éves gyakorlat üzleti elemző / rendszerelemző / rendszerszervező / folyamatfejlesztő / folyamatszervező területen
  • Minimum 2 éves tapasztalat informatikai rendszerek és felületeik tervezésében
  • Ms Office 2010 / 2013 ismerete
  • Adatbázis és SQL ismeret
  • UML ismeret
  • Önálló és csapatmunkára való készség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Önálló, határozott, agilis, terhelhető személyiség

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési- és tanulási lehetőség
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Modern munkakörnyezet
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.