www.cvonline.hu

IT rendszerszervező

  • A hirdetés 376 napja lejárt
Partnerünk

Magyar tulajdonú, informatika biztonsággal kapcsolatos termékeket fejlesztő, emellett rendszerüzemeltetési, IT biztonsági szolgáltatásokat nyújtó cég keres munkatársat IT rendszerszervező pozíció betöltésére.

Feladatok
  • Részvétel az ajánlat, illetve informatikai fejlesztési szerződés műszaki tartamának előkészítésében
  • Együttműködés a projekt összes résztvevőjével: a megrendelői oldallal, illetve házon belül a kereskedelemmel, a projektvezetéssel, valamint a fejlesztéssel és a rendszertámogatással
  • Műszaki dokumentációk, rendszertervek készítése a projekt előkészítésének szakaszában, valamint ezek karbantartása a fejlesztés során
  • Aktív részvétel a műszaki specifikációk részletekbe menő kidolgozásában, beleértve például az adatmodellek tervezését, a működési folyamatok leírását, a képernyőtervek készítését stb
  • A fejlesztés során felmerülő új megrendelői igények megértése és rendszerbe illesztése
  • Részvétel a tesztelési forgatókönyv kialakításában, magas szintű rendszerintegrációs tesztek elvégzése, az eredmények dokumentálása
  • Részvétel a felhasználói dokumentációk készítésében, illetve az oktatási tevékenységben
Elvárások
  • Rendszerszervezői területen szerzett gyakorlat
  • Szoftverfejlesztési projektek kivitelező oldali rendszerszervezésében, legalább 2 éves gyakorlat
  • Tapasztalat projekt előkészítési tevékenységekben (ügyféligény felmérése, specifikálás)
  • IT területhez kapcsolódó végzettség vagy több éves tapasztalat
  • IT technológiák magas szintű ismerete
  • Nyitottság, friss gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • Angolnyelv-tudás
Előny
  • 5 évnél több IT rendszerszervezői gyakorlat
  • Adatmigrációs projektekben szerzett tapasztalat
  • Folyamat felmérési módszertanok ismerete
Amit partnerünk kínál
  • Versenyképes fizetés
  • Sokszínű, változatos, érdekes munka
  • Szakmai fejlődés, továbbképzés támogatása
  • Fejlődésre inspiráló, a szakmai tudást megosztó innovatív környezet
Munkavégzés helye

Budapest

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő