www.cvonline.hu

IT RENDSZERSZERVEZŐ

  • A hirdetés 486 napja lejárt

A Magyar Posta Biztosító Zrt. és a Magyar Posta Életbiztosító Zrt. egy dinamikusan növekvő nemzetközi konszern tagjaként, a magyar biztosítási piac meghatározó szereplőjeként informatikai területre keres

IT RENDSZERSZERVEZŐT

A leendő munkatárs feladatai:

  • Üzleti területekről érkező, alkalmazásokat érintő termék és folyamatfejlesztési igények felmérése, elemzése, koncepció készítése,
  • Funkcionális specifikációk, folyamatleírások, technikai specifikációk, rendszer-, adatbázistervek készítése,
  • Ütem- és feladatterv szerinti kivitelezés betartatása és ellenőrzése,
  • Informatikai tesztelések előkészítése, felügyelete, tesztdokumentáció készítése/készíttetése, tesztelés,
  • Folyamatos kapcsolattartás és kooperáció a szállítókkal,
  • Kapcsolattartás a felhasználói, üzleti területekkel.

A jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Minimum 3-4 év rendszerszervezői tapasztalat,
  • Felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági és/vagy műszaki végzettség,
  • Jó analitikus, problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet,
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség,
  • Eredményorientált, ügyfélorientált szemlélet,
  • Aktív részvétel csapatmunkában.

Előny:

  • Pénzügyi szolgáltatónál IT területen szerzett tapasztalat,
  • Fejlesztői gyakorlat,
  • Informatikai projektek vezetésében szerzett tapasztalat,
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás,
  • Értékesítési, pénzforgalmi és web alapú rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet, stabil háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus csapat.

Ha felkeltettük érdeklődését és megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el önéletrajzát motivációs levéllel és fizetési igényének megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő