www.cvonline.hu
IT rendszerszervező / Üzleti elemző
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.17.
Jelentkezési határidő: 2015.08.04.
Hirdetés azonosító: 955345
lejárt

Dinamikusan fejlődő gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

    • Üzleti folyamatok feltérképezése, analizálása, megoldási javaslat készítése hatékonyságnövelés céljából
    • Szoros együttműködés az IT partner fejlesztőivel
    • Az üzleti folyamatban részvevők és szoftverfejlesztők koordinálása, támogatása a projekt teljes időtartamában
    • Az elkészült fejlesztések informatikai átvétele
    • A fejlesztések üzleti igényeknek történő megfelelésének ellenőrzése
    • Tesztelési jegyzőkönyvek készítése
    • Belső tréningek tartása, tréningtervek kidolgozása a hatékonyság, szoftver kihasználtságának figyelembe vételével
    • Felhasználók támogatása

    Elvárások:

    • Felsőfokú informatikai végzettség
    • Tárgyalóképes NÉMET nyelvtudás
    • Minimum 3 éves gyakorlat üzleti elemző / rendszerelemző / rendszerszervező / folyamatfejlesztő / folyamatszervező területen
    • Minimum 2 éves tapasztalat informatikai rendszerek és felületeik tervezésében
    • Ms Office 2010 / 2013 ismerete
    • Adatbázis és SQL ismeret
    • UML ismeretek
    • Önálló és csapatmunkára való készség
    • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
    • Önálló, határozott, agilis, terhelhető személyiség
    • Utazási hajlandóság, B kategóriás jogosítvány

    Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
    Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
    Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.