www.cvonline.hu

IT Rendszerszervező (QS-6305)

  • A hirdetés 594 napja lejárt

Az 1999-ben Bécsben alapított Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás. Tevékenységében nagy hangsúlyt helyez a pénzügyi szolgáltatókra, a telekommunikációs vállalatokra, az autóiparra és a közműszolgáltatókra. A Qualysoft küldetésének tekinti, hogy ügyfeleinek teljes körű, testreszabott és maximális rugalmasságot biztosító informatikai megoldásokat szállítson.

IT Rendszerszervező munkatársat keresünk csapatunkba, banki rendszer továbbfejlesztési projektekre.

Leendő munkatársunk feladatai:

• részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben
• kapcsolattartás az üzleti területtel, valamint a külső és belső fejlesztőkkel
• üzleti elemzői csapattól érkező üzleti követelmények alapján rendszerspecifikációk készítése
• a rendszerspecifikációk illesztése az IT architektúra követelményekhez
• a keletkező dokumentumok minőségbiztosítása
• a rendszertesztek megtervezése és végrehajtása

Elvárások:

• szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség
• kommunikációképes angol, vagy német nyelvtudás
• jó elméleti és gyakorlati rendszertervezési ismeretek
• az UML módszertan magas szintű ismerete
• szolgáltatás alapú interfészek kialakításában szerzett tapasztalat
• elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek, SQL nyelv
• jó kommunikációs és - kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés

Állás betöltése során előnyt jelent:

• banki, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
• a következő módszertanok, technológiák, szoftverek valamelyikének ismerete:
• BPMN, Enterprise Architect, Middleware, CRM szoftver, Java (J2EE)

Amit kínálunk:

• szakmai fejlődés lehetősége
• felelősségteljes, önálló munkavégzés
• önszerveződő programok egy jó csapatban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre. Ha kérdése van, keressen bizalommal a +36709779948 telefonszámon.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol