www.cvonline.hu

IT rendszerszervező (QS-6195)

  • A hirdetés 460 napja lejárt

Az 1999-ben Bécsben alapított Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás. A holdingtársaságnak ausztriai központjai mellett leányvállalatai vannak Magyarországon, Németországban, Romániában, Svájcban, Szerbiában, Szlovákiában és Ukrajnában is. Egyre növekvő számú munkavállalóiból jelenleg több mint 400 szakember áll rendelkezésre Közép- és Kelet-Európában, akik sokéves tapasztalatukkal, szakértelmükkel és elkötelezettségükkel biztosítják a Qualysoft-projektek sikerét.

Jelenleg IT rendszerszervező munkatársat keresünk, aki részt vesz az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben.

Feladatok:

• kapcsolattartás az üzleti területtel, valamint a külső és belső fejlesztőkkel,
• üzleti elemzői csapattól érkező üzleti követelmények alapján rendszerspecifikációk készítése,
• a rendszerspecifikációk illesztése az IT architektúra követelményekhez,
• a keletkező dokumentumok minőségbiztosítása,
• a rendszertesztek megtervezése és végrehajtása.

Elvárások:

• szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettség,
• kommunikációképes angol, vagy német nyelvtudás,
• jó elméleti és gyakorlati rendszertervezési ismeretek,
• az UML módszertan magas szintű ismerete,
• szolgáltatás alapú interfészek kialakításában szerzett tapasztalat,
• elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek, SQL nyelv,
• előnyt jelent a banki, pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
• előnyt jelent a következő konkrét módszertanok, technológiák, szoftverek valamelyikének ismerete: BPMN, Enterprise Architect, Middleware, CRM szoftver, Java (J2EE)

Az ideális jelölt:

• strukturált gondolkodású,
• jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséggel rendelkezik, határozott fellépésű,
• pontos, igényes a munkájára,
• folyamatos igénye van a fejlődésre.

Amit kínálunk:

• versenyképes jövedelem,
• barátságos légkör,
• fiatalos csapat.

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő