www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 1086970
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerõ-közvetítõ vállalat, mely magasan képzett erõforrásokat valamint kiszervezett
technológiai szolgáltatásokat nyújt különbözõ iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat hosszú távra, teljes munkaidőbe:

IT RENDSZERSZERVEZŐ (KF16-71)

Feladatok:
  • részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben;
  • kapcsolattartás az üzleti területtel, valamint a külső és belső fejlesztőkkel;
  • üzleti elemzői csapattól érkező üzleti követelmények alapján rendszerspecifikációk készítése;
  • a rendszerspecifikációk illesztése az IT architektúra követelményekhez;
  • a keletkező dokumentumok minőségbiztosítása;
  • a rendszertesztek megtervezése és végrehajtása
Elvárások
  • jó elméleti és gyakorlati rendszertervezési ismeretekkel bír;
  • az UML módszertant magas szinten ismeri;
  • szolgáltatás alapú interfészek kialakításában szerzett már tapasztalatot;
  • elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretekben jártas, SQL nyelvet ismeri;
  • szakirányú, informatikai/műszaki felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • jó kommunikációs - és kapcsolatteremtő készségű, határozott fellépésű
  • informatikai újdonságokat nyomon követi, és folyamatos fejlődési igény, önképzés jellemzi

Elõny
  • kommunikációképes angol, vagy német nyelvtudás
  • banki, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • a következő konkrét módszertanok, technológiák, szoftverek valamelyikének ismerete: BPMN, Enterprise Architect, Middleware, CRM szoftver, Java (J2EE)

Amit kínálunk:
  • Lelkes, dinamikus, fiatal csapat
  • Kellemes munkakörnyezet a belváros szívében
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Folyamatos továbbképzési, valós fejlődési lehetőség
Kezdés: azonnal
Juttatás: versenyképes
Jogviszony: projekt szerződés - 6 hónap
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezzen online fényképes önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: E-mail cím megjelenítése +30.512.0990

Tech People LÁBLÉC