Dinamikusan növekvő, stabil hátterű pénzügyi szolgáltató cég részére keresünk munkatársat

IT Rendszerszervező (junior és senior)

(HF-10-6987)

pozícióba

Budapestre.

Feladat

  • Folyamatfejlesztési szükségletek felmérése, analízise, megoldási alternatívák készítése az üzleti területeknek,
  • Funkcionális specifikációk, folyamatleírások, technikai specifikáció készítése,
  • Projektek levezetése, projekttervnek megfelelően,
  • Tesztelési folyamat végigkísérése, hozzá kapcsolódó dokumentációk készítése,
  • Kapcsolattartás és együttműködés a szállítókkal, illetve a felhasználói, üzleti területekkel.

Elvárások

  • Rendszerszervezésben szerzett tapasztalat (junior és senior kollégák jelentkezését is várjuk),
  • Felsőfokú informatikai / gazdasági / műszaki végzettség,
  • Angol vagy német nyelv ismerete előny.
  • Pénzügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat előny,
  • Informatikai projektvezetésben szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Kiváló munkakörülmények, fiatalos csapatban,
  • Kiemelkedő juttatás és karrierlehetőség.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-6987” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator