www.cvonline.hu

IT Rendszerszervező (HF-11-7909)

  • Frissítve 19 napja

Dinamikusan növekvő, stabil hátterű pénzügyi szolgáltató cég részére keresünk munkatársat

IT Rendszerszervező
HF-11-7909)

pozícióba Budapestre.

Feladat:

  • Folyamatfejlesztési szükségletek felmérése, analízise, megoldási alternatívák készítése az üzleti területeknek
  • Funkcionális specifikációk, folyamatleírások, technikai specifikáció készítése
  • Projektek levezetése, projekttervnek megfelelően
  • Tesztelési folyamat végigkísérése, hozzá kapcsolódó dokumentációk készítése
  •  Kapcsolattartás és együttműködés a szállítókkal, illetve a felhasználói, üzleti területekkel

Elvárások:

  • Rendszerszervezésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú informatikai / gazdasági / műszaki végzettség
  • Programtervezésben szerzett tapasztalat előny
  • Adatbázis tervezésben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörülmények, fiatalos csapatban
  • Kiemelkedő juttatás és karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7909” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika, Mérnök / Műszaki, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest