Dinamikusan növekvő, stabil hátterű pénzügyi szolgáltató cég részére keresünk munkatársat

IT Rendszerszervező

(HF-11-7860)

pozícióba

Budapestre.

Feladat

  • Folyamatfejlesztési szükségletek felmérése, analízise, megoldási alternatívák készítése az üzleti területeknek
  • Funkcionális specifikációk, folyamatleírások, technikai specifikáció készítése
  • Projektek levezetése, projekttervnek megfelelően
  • Tesztelési folyamat végigkísérése, hozzá kapcsolódó dokumentációk készítése
  • Kapcsolattartás és együttműködés a szállítókkal, illetve a felhasználói, üzleti területekkel

Elvárások

  • Rendszerszervezésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú informatikai / gazdasági / műszaki végzettség
  • Programtervezésben szerzett tapasztalat előny
  • Adatbázis tervezésben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Kiváló munkakörülmények, fiatalos csapatban
  • Kiemelkedő juttatás és karrierlehetőség

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7860” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
IT rendszerszervező

Exact Solutions Kft.

Munkavégzés helye:BudapestFeladatok:Rendszerleí...
Budapest

Gazdasági rendszerszervező

Randstad Hungary Kft.

Erős számviteli tudásod mellett IT vénával is r...
Szabolcs-Szatmár-Bereg

Rendszerszervező munkatárs (Business Analyst)

Techfinder Kft.

Feladatok:Igények felmérése, csoportosítása, pr...