Dinamikusan növekvő, stabil hátterű pénzügyi szolgáltató cég részére keresünk munkatársat

IT Rendszerszervező
HF-11-7629)

pozícióba Budapestre.

Feladat

  • Folyamatfejlesztési szükségletek felmérése, analízise, megoldási alternatívák készítése az üzleti területeknek,
  • Funkcionális specifikációk, folyamatleírások, technikai specifikáció készítése,
  • Projektek levezetése, projekttervnek megfelelően,
  • Tesztelési folyamat végigkísérése, hozzá kapcsolódó dokumentációk készítése,
  • Kapcsolattartás és együttműködés a szállítókkal, illetve a felhasználói, üzleti területekkel.

Elvárások

  • Rendszerszervezésben szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú informatikai / gazdasági / műszaki végzettség,
  • Programtervezésben szerzett tapasztalat előny,
  • Adatbázis tervezésben szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Kiváló munkakörülmények, fiatalos csapatban,
  • Kiemelkedő juttatás és karrierlehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7629” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Senior Rendszertervező

HSA Kft.

Senior Rendszertervező Feladatok: Szoftverter...
Budapest, Debrecen

iOS fejlesztő - INTS/14/43

INT-Solution Üzleti Tanácsadó Kft.

Nemzetközi tulajdonban lévő, logisztikai szoftv...
Budapest, Pest

Service Desk Analyst (Fluent German and English) (PE-7327)

JOBSgarden

Our multinational client is a leader in its sec...