Dinamikusan növekvő, stabil hátterű pénzügyi szolgáltató cég részére keresünk munkatársat

IT RENDSZERSZERVEZŐ

(HF-11-7562)

pozícióba

Budapestre.

Feladat

  • Folyamatfejlesztési szükségletek felmérése, analízise, megoldási alternatívák készítése az üzleti területeknek,
  • Funkcionális specifikációk, folyamatleírások, technikai specifikáció készítése,
  • Projektek levezetése, projekttervnek megfelelően,
  • Tesztelési folyamat végigkísérése, hozzá kapcsolódó dokumentációk készítése,
  • Kapcsolattartás és együttműködés a szállítókkal, illetve a felhasználói, üzleti területekkel.

Elvárások

  • Rendszerszervezésben szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú informatikai / gazdasági / műszaki végzettség,
  • Programtervezésben szerzett tapasztalat előny,
  • Adatbázis tervezésben szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Kiváló munkakörülmények, fiatalos csapatban,
  • Kiemelkedő juttatás és karrierlehetőség.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7562” –es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.
HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Senior SAP CRM Developer (Budapest)

IT Services Hungary Kft.

Durchführung einer innovativen und anspruchsv...
Budapest

Tesztautomatizáló gyakornok (SAP) (Budapest)

A Deutsche Telekom által használt SAP és kapc...
Budapest

Junior SAP CRM Developer (Budapest)

Analyse, Design und Implementierung von Konze...