www.cvonline.hu

IT Rendszerszervező [BAF-RSZ01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2016.05.11.
Hirdetés azonosító: 1035992

Focus consulting

Megbízónk

Pénzügyi területen működő, Magyarországon piacvezető megbízónk IT részlegére keresünk IT Rendszerszervező munkatársat.

Feladatok

- Részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben;
- Kapcsolattartás az üzleti területtel, valamint a külső és belső fejlesztőkkel;
- Üzleti elemzői csapattól érkező üzleti követelmények alapján rendszerspecifikációk készítése;
- A rendszerspecifikációk illesztése az IT architektúra követelményekhez;
- A keletkező dokumentumok minőségbiztosítása;
- A rendszertesztek megtervezése és végrehajtása;

Elvárások

- Informatikai/műszaki felsőfokú végzettség;
- Jó elméleti és gyakorlati rendszertervezési ismeretek;
- Az UML módszertan magas szintű ismerete;
- Szolgáltatás alapú interfészek kialakításában szerzett tapasztalat;
- Elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek, SQL nyelv.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió