www.cvonline.hu
IT rendszermérnök
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.03.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1078157
lejárt

Fejér megyei autóipari partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Számítógépes infrastruktúra rendelkezésre állásának biztosítása
  • Szerverek, számítógépek, nyomtatók, perifériák installálása, beállítása
  • Informatikai eszközök beszerzése, nyilvántartása
  • Telefon infrastruktúra kezelése
  • Hálózati hibaelhárítás
  • Felhasználó támogatás

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • MS Windows XP / 7 / 2008+ Server ismeretek
  • Hálózati ismeretek
  • Rendszergazdai ismeretek

Előny:

  • GNU/Linux Server (Debian) felügyeleti ismeretek
  • Programozási ismeretek ( PHP, C# )
  • Cisco CCNA minősítés

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Utazási/lakhatási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.